התנסותחינם

תמלול הקלטות לטקסט

תמלולה נוצרה כדי לפשט במקסימום את תהליכי התמלול, או לייצר הוזלה דרמטית עבור מי שמעדיף להשקיע בזה כסף. הנה הדברים המרכזיים שכדאי לדעת על תמלול אוטומטי בתמלולה (אפשר לקרוא לזה גם "זיהוי דיבור"):

למי זה מתאים?
כל מי שצריכים לתמלל – החל מדקות בודדות ועד אלפי שעות (אפשר גם אינסוף…). עיתונאיות, חוקרות אקדמיה, עורכי וידאו, עורכות דין, יוצרי פודקאסטים שרוצים לפרסם את הטקסט, בעלי אתרי אינטרנט המעוניינים בהנגשה, מפיקות קורסים אונליין ועוד – כל מי שרוצה מסמך טקסט (או כתוביות) שהופק מקובץ אודיו או וידאו.

אנחנו מציעים מהירות, פשטות ושלושה מסלולים שמתאימים לכולם (מתחילים ב- 45 ₪ לשעה של תוכן מתומלל). המינימום לתמלול אוטומטי הוא שעה – אבל אין הגבלה על מספר הקבצים שניתן לתמלל בשעה הזאת (לא אכפת לנו אם תתמללו קובץ אחד של שעה או 120 קבצים של חצי דקה). לנו זה עולה אותו דבר – וגם לכם.

איך זה עובד טכנית?
מעלים למערכת קובץ מדיה, נותנים קצת מידע על הקובץ (לדוגמא: האם מדובר בהקלטה רגילה או בשיחת טלפון), ממתינים ומקבלים מסמך שתומלל באופן אוטומטי. חשוב לציין: איכות התמלול האוטומטי תלויה באיכות ההקלטה ובאיכות הדיבור. אם שני אנשים מדברים אחד על השני, התוצאות לא יהיו משהו. במצב האופטימלי, תמלולה תחצה את רף 95% דיוק (הקלטה איכותית, מיעוט דוברים והיעדר חפיפות בדיבור).

בואו נתאם ציפיות
תמלולה עדיין צעירה ויש לה עוד מה ללמוד. חשוב לנו שתכירו את החולשות שלה, עליהן אנחנו עדיין עובדים (ואנחנו מאמינים בה בלב שלם, למרות החולשות). אז מה צריך לדעת?

1. בשלב ההשקה סימני פיסוק בנויים על אלגוריתמים שאינם לוקחים בחשבון את הנחיות הלשון העברית. אנחנו מלמדים אותה והיא תדע בהמשך, אבל קחו את זה בחשבון אם אתם מתכננים לבצע את ההגהה בעצמכם. תוכלו לבחור האם להציג את הפיסוק האוטומטי או לוותר עליו.

2. הפרדת הדוברים האוטומטית אינה מושלמת. בהחלט ייתכנו זליגות בין הדוברים (דברים שאמר דובר1 מופיעים תחת דובר2), לעתים בהיקפים משמעותיים. אם כל הדוברים מוקלטים על אותו ערוץ סאונד, אנחנו לא ממליצים להעלות הקלטות עם שלושה דוברים ומעלה. אם יש לכן את היכולת להקליט את הדוברים השונים על ערוצי סאונד נפרדים – מסלול המקצוענים שלנו מאפשר לתמלל כל אחד בנפרד, לשזור בחזרה את התמלולים הנפרדים לקובץ אחד והתוצאה תהיה הרבה יותר מדויקת.

והכי חשוב: בשביל שלא תתבאסו על תמלולה, אנחנו נותנים לכל משתמש ומשתמשת 15 דקות של תמלול אוטומטי בחינם (ללא צורך בהכנסת כרטיס אשראי). אנחנו מבינים את המגבלות וחשוב לנו שתבדקו את תמלולה ותראו שהיא באמת עוזרת לכם.

קיבלתי את המסמך עם התמלול האוטומטי, מה עכשיו?
תלוי מה הצורך. אנחנו ממליצים להשתמש בעורך שלנו כדי לתקן בעצמכן. האודיו והטקסט מסונכרנים (אז לא צריך ללחוץ Rewind כדי לשמוע שוב) ואתן מוזמנות להשתמש בממשק עריכת הטקסט שלנו (הגישה לממשק העריכה ניתנת ללא עלות נוספת). אתן מוזמנות לקרוא כאן על עורך הטקסט שלנו.

אם אתם מעדיפים להיפטר מהמשימה לחלוטין, נשמח להציע לכם שירותי הגהה שמבוצעים על ידי בן אדם או בת חווה אמיתיים שנולדו על כדור הארץ לאמא אנושית. בגלל שאצלנו לא צריך להקליד את כל המסמך מאפס, אלא רק לתקן את תמלולה איפה שצריך, אם צריך – המחיר שלנו הרבה יותר זול. מחירון לשירות הגהה אנושי ניתן למצוא כאן

כתוביות, מסמך או גם וגם?
במהלך תקופה של 30 הימים תוכלו להוריד את הקבצים שלכם כמה פעמים שתרצו ובאיזה פורמט שתבחרו שוב ושוב (ללא עלות נוספת, כמובן).
קחו בחשבון שקבצי התמלול נשמרים אצלנו במערכת ל- 30 יום ולאחר מכן יימחקו. למתקשים להפרד – ניתן להאריך את משך האחסון, בתשלום נפרד.

רוצות לקרוא על תמלול כתוביות? בואו לכאן

    דברו איתנו    האתר בהרצה
    דילוג לתוכן