התנסותחינם

תמלול כתוביות

כתוביות עוזרות להנגשה עבור כבדי שמיעה, מסייעות למנועי החיפוש להבין מה יש בתוך הוידאו ומאפשרות לצופים לראות את הסרטון בלי סאונד. עם זאת, יצירתן כרוכה בתהליך ארוך ומרובה שלבים: צריך לתמלל את הטקסט, לחלק את הטקסט לכתוביות ואז לתזמן את הכתוביות אל מול הוידאו. במילים אחרות, עד היום יצירת כתוביות היא עסק יקר (אם קונים את השירות) או שהוא בזבזן זמן גדול (אם יוצרים אותן לבד). המטרה של תמלולה היא לפשט את תהליכי הפקת הכתוביות, לקצר זמנים ולחסוך עבודה (למי שמעונין ליצור את הכתוביות לבד) או לחסוך הרבה כסף (למי שמעדיף לקבל כתוביות מוכנות לגמרי).

אז הנה כמה דברים שכדאי לדעת על יוצר הכתוביות האוטומטיות של תמלולה.

למי זה מתאים?
כל מי שצריכים לייצר כתוביות – החל מדקות בודדות ועד אלפי שעות (יש לנו הנחה מיוחדת לחבילת מיליון שעות). בעלות אתרי אינטרנט המעוניינות בהנגשה, עורכי וידאו, מפיקות, יוטיוברים, אנשי רשת, מפיקי קורסים אונליין, א.נשים שמעבירים ועוד – כל מי שרוצה כתוביות על הוידאו שלו.

אנחנו מציעים מהירות, פשטות ושלושה מסלולים שמתאימים לכולם (מתחילים ב- 45 ₪ לשעה של תוכן מתומלל). המינימום לתמלול אוטומטי הוא שעה – אבל אין הגבלה על מספר הקבצים שניתן לתמלל בשעה הזאת (לא אכפת לנו אם תתמללו קובץ אחד של שעה או 120 קבצים של חצי דקה). לנו זה עולה אותו דבר – וגם לכם.

איך זה עובד טכנית?
בפשטות, מעלים למערכת קובץ מדיה, נותנים לנו קצת מידע על הקובץ (לדוגמא: כמה דוברים יש בו), ממתינים קצת ומקבלים קובץ כתוביות שתומלל באופן אוטומטי. איכות התמלול האוטומטי תלויה באיכות ההקלטה ובאיכות הדיבור. אתם לא צריכים להיות מלאכי חזקיה – אבל אם שני אנשים מדברים אחד על השני, התוצאות לא יהיו משהו. במצב האופטימלי, תמלולה תחצה את רף 95% דיוק. בכל מקרה, התזמון של הכתוביות יהיה מושלם.

אם מעניין אתכם איך תמלולה עובדת ברמה הטכנית, אתם מוזמנים לקרוא כאן (הערה: לינק ל- FAQ, איך עובדת הבינה המלאכותית של תמלולה, שורה 19 בקובץ).

בואו נתאם ציפיות
תמלולה עדיין צעירה ויש לה עוד מה ללמוד. חשוב לנו שתכירו את החולשות שלה, עליהן אנחנו עדיין עובדים (ואנחנו מאמינים בה בלב שלם, למרות החולשות). אז מה צריך לדעת?

1. בשלב ההשקה סימני פיסוק בנויים על אלגוריתמים שאינם לוקחים בחשבון את הנחיות הלשון העברית. אנחנו מלמדים אותה והיא תדע בהמשך, אבל קחו את זה בחשבון אם אתם מתכננים לבצע את ההגהה בעצמכם.
2. הפרדת הדוברים האוטומטית עדיין אינה עובדת במחולל הכתוביות, כך שעדיין אין מקף אוטומטי בחילופי דוברים. התכונה תצטרף בקרוב – אבל צריך להגיד שצפויים אי-דיוקים וזליגות בין הדוברים השונים. ככל שאיכות ההקלטה תהיה טובה יותר, ויהיה פחות דיבור סימולטני של דוברים שונים – כך הפרדת הדוברים תהיה טובה יותר.
והכי חשוב: בשביל שלא תתבאסו על תמלולה, אנחנו נותנים לכל משתמש 15 דקות של תמלול אוטומטי בחינם (ללא צורך בהכנסת כרטיס אשראי). אנחנו מבינים את המגבלות וחשוב לנו שתבדקו את תמלולה ותראו שהיא באמת עוזרת לכם.

קיבלתי קובץ כתוביות, מה עכשיו?
אנחנו ממליצים להשתמש בעורך שלנו כדי לתקן בעצמכם. הטקסט מתומלל, מחולק לכתוביות והכתוביות מתוזמנות לפי האודיו. יש גם עוד פיצ'רים יעילים שמאפשרים לכם לשנות את מהירות הניגון (למקרה שקשה/קל מדי), להעביר מילים מכתובית לכתובית ועוד (הגישה לממשק העריכה ניתנת ללא עלות נוספת). אתם מוזמנים לקרוא כאן על עורך הכתוביות שלנו.
אם אתן מעדיפות להיפטר מהמשימה לחלוטין, נשמח להציע לכם שירותי הגהת כתוביות שמבוצעים על ידי בן אדם או בת חווה אמיתיים שנולדו לאמא בשר ודם. בגלל שאצלנו לא צריך את כל התהליכים שהזכרנו למעלה, אלא רק לתקן את תמלולה איפה שצריך – המחיר שלנו הרבה יותר זול. כאן תוכלו לראות את המחירים.

ועוד משהו
הקובץ הבסיסי שתמלולה יוצרת נקרא JSON, וממנו אפשר להפיק המון פורמטים שונים. במילים אחרות: גם אם ביקשתם יצירת כתוביות ואחר כך החלטתם שאתם רוצים גם מסמך – אין שום בעיה. קבצי התמלול נשמרים אצלנו במערכת ל- 30 יום ובמהלך תקופה זו תוכלו להוריד אותם כמה פעמים שתרצו ובאיזה פורמט שתבחרו (ללא עלות נוספת, כמובן).

רוצים לקרוא על תמלול רגיל? בואו לכאן

 

    דברו איתנו    האתר בהרצה
    דילוג לתוכן